Série webinářů o komoditách

Přijali jsme pozvání významné brokerské společnosti Lynx a pro jejich klienty připravili sérii webinářů zaměřených na komodity. Jak bývá naším zvykem, získáte opět unikátní know-how, které jinde nenajdete.

První webinář měl Pavel Hála, zakladatel společnosti SpreadCharts. Přestože šlo o úvod do světa komodit a komoditních spreadů, bylo dané téma podáno velmi prakticky na příkladu konkrétního trhu se zemním plynem v USA. Pokud chcete komoditám skutečně porozumět a nekopírovat pouze cizí postupy, doporučujeme vám webinář určitě shlédnout:

Měli jste také možnost pokládat Pavlovi otázky. Odpovědi naleznete v tomto souboru a jsou neméně zajímavé.

Druhý webinář měla Elena Lindišová a byl zaměřen na zrniny. Tentokráte už jsme se podívali na konkrétní strategie. Zrniny jsou nejlikvidnější zěmědělské komodity a dají se zde sestavit mimořádně zajímavé spreadové strategie.

Také na Elenu jste měli řadu otázek. Odpovědi naleznete v tomto souboru.

Do třetice si vzal slovo opět Pavel a narozdíl od prvního webináře už šlo o ryze praktický pohled na trhy. Ukázal konkrétní postup výběru příležitostí na reálných tržních datech. Věříme, že tyto praktické postupy vám pomohou získat lepší představu o obchodování komodit a komoditních spreadů.

Přestože byly webináře poměrně obsáhlé, ani zdaleka nemohou pokrýt daná témata do hloubky. To je vidět i z mnoha položených dotazů. Naštěstí zde jsou naše vzdělávací kurzy. Jejich prostřednictvím jsme otevřeli obchodníkům v ČR a na Slovensku dveře k pochopení obchodování komoditních spreadů, které není založeno na slepém nasledování sezonality.

Proto jsme vám vyšli vstříc a pro klienty společnosti Lynx připravili speciální nabídku vzdělávacích balíčků s výraznou slevou. Kromě samotných kurzů obsahují i prémiové předplatné SpreadCharts.

Ale pozor! Tato zvýhodněná akce je omezena pouze do konce června.

2 Comments
  1. Profilový obrázek
    • Elena Lindišová

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *